Schneider C11H3TM080L | Circuit breaker ComPacT NSXm H (70kA at 415VAC), 3 Poles 3d, 80A rating TMD trip unit, EverLink connectors
Original price was: 26,720.80 EGP.15,001.15 EGPCurrent price is: 15,001.15 EGP.