Schneider C11N3TM063B | Circuit breaker, ComPacT NSXm 63N, 50kA/415VAC, 3 poles, TMD trip unit 63A, lugs/busbars
Original price was: 24,367.84 EGP.Current price is: 13,680.19 EGP.
Out of stock
SKU: C11N3TM063B Category: Brand:
Description
Schneider C11N3TM063B: A Comprehensive Overview of Its Features and Applications
Introduction
What is Schneider C11N3TM063B?
Product Description
Key Specifications
  • Rated Current: 63A
  • Voltage Rating: 690V AC
  • Breaking Capacity: 25kA at 415V AC