Schneider C12F6TM125L | Circuit breaker ComPacT NSXm F (36kA at 415VAC), 4 Poles 3d, 125A rating TMD trip unit, EverLink connectors
Original price was: 31,176.72 EGP.Current price is: 17,502.72 EGP.