Schneider C12H3TM125B | Circuit breaker, ComPacT NSXm 160H, 70kA/415VAC, 3 poles, TMD trip unit 125A, lugs/busbars
Original price was: 33,735.56 EGP.Current price is: 18,939.26 EGP.
Out of stock
SKU: C12H3TM125B Category: Brand:
Description
Schneider C12H3TM125B: A Comprehensive Guide
Introduction
Overview of Schneider Electric
Brief History
Product Portfolio
Understanding the Schneider C12H3TM125B
Key Specifications
The Schneider C12H3TM125B boasts impressive specifications:
  • Voltage Rating: 125V
  • Current Rating: 12A