Schneider C11B3TM032B | Circuit breaker, ComPacT NSXm 63B, 25kA/415VAC, 3 poles, TMD trip unit 32A, lugs/busbars
Model: C11B3TM032B
Type: Circuit Breaker
Specifications:
- Rated Current: 32A
- Voltage Rating: Typically up to 690V AC