Schneider C11B3TM040B | Circuit breaker, ComPacT NSXm 63B, 25kA/415VAC, 3 poles, TMD trip unit 40A
Original price was: 18,161.91 EGP.Current price is: 10,196.16 EGP.
Out of stock
SKU: C11B3TM040B Category: Brand:
Description
Schneider C11B3TM040B Description
Model: C11B3TM040B
Type: Circuit Breaker
Specifications:
  • Rated Current: 40A
  • Voltage Rating: Typically up to 690V AC